Kontakt

Lia Sandberg – Verksamhetsledare 
Mobil 0734 – 24 26 93
Mejl Lia.Sandberg@sjobo.se

Ingrid Nilsson – Kommunikatör
Mobil 0734 – 24 29 87
Mejl Ingrid.nilsson2@sjobo.se 

Jonna Toresten – Administratör, Samordnare av konferenser och evenemang Mobil 073-827 61 62 
Mejl: Jonna.Toresten@sjobo.se 

Tina Malmsten – Administratör, Kommunikation och samordning
Mobil 073-829 57 98 
Mejl: Tina.Malmsten@sjobo.se

Fatlinda Hoxhaj – Praktikant
Mobil 073-699 65 32
Mejl: Fatlinda.Hoxhaj@sjobo.se

Tom Hudson – Praktikant
Mejl: Tom.Hudson@sjobo.se

Adam Lundberg – Praktikant
Mejl: Adam.Lundberg@sjobo.se                           

Mejl Europa Direkt Sydskåne: europadirekt@sjobo.se

Postadress:

Europa Direkt Sydskåne
Sjöbo kommun
Götgatan 2
275 80 Sjöbo

Besöksadress:

Sjöbo kommunhus
Gamla Torget 10