Kontakt

Lia Sandberg – Verksamhetsledare 
Mobil 0734 – 24 26 93
Mejl Lia.Sandberg@sjobo.se

Ingrid Nilsson – Kommunikatör 
Mobil 0734 – 24 29 87
Mejl Ingrid.Nilsson2@sjobo.se 

Emma Stadenfeldt – Praktikant
Mobil 0738 – 27 61 62
Mejl: emma.stadenfeldt@sjobo.se

Anton Sterner – Praktikant
Mobil: 0738 29 57 98
Mejl: anton.sterner@sjobo.se

Josefine Hawkins – Praktikant
Mobil 0736 – 99 65 32
Mejl: josefine.hawkins@sjobo.se

Jonna Toresten – Administratör, Samordnare av konferenser och evenemang 
Mejl: Jonna.Toresten@sjobo.se 

Adam Lundberg – Administratör, Strategisk kommunikation och PR
Mejl: Adam.Lundberg2@sjobo.se

Mejl Europa Direkt Sydskåne: europadirekt@sjobo.se

Postadress:

Europa Direkt Sydskåne
Sjöbo kommun
Götgatan 2
275 80 Sjöbo

Besöksadress:

Sjöbo kommunhus
Gamla Torget 10