Kontakt

Lia Sandberg – Verksamhetsledare 
Mobil 0734 – 24 26 93
Mejl Lia.Sandberg@sjobo.se

Ingrid Nilsson – Kommunikatör
Mobil 0734 – 24 29 87
Mejl Ingrid.nilsson2@sjobo.se 

Jonna Toresten – Administratör, Samordnare av konferenser och evenemang Mobil 073-827 61 62 
Mejl: Jonna.Toresten@sjobo.se 

Fatlinda Hoxhaj – Administratör, Extern kommunikation och marknadsföring
Mejl: Fatlinda.Hoxhaj2@sjobo.se

Tom Hudson – Administratör, Samordnare av konferenser och evenemang 
Mejl: Tom.Hudson2@sjobo.se

Adam Lundberg – Administratör, Strategisk kommunikation och PR
Mejl: Adam.Lundberg2@sjobo.se                          

Mejl Europa Direkt Sydskåne: europadirekt@sjobo.se

Postadress:

Europa Direkt Sydskåne
Sjöbo kommun
Götgatan 2
275 80 Sjöbo

Besöksadress:

Sjöbo kommunhus
Gamla Torget 10