Kontakt

Verksamhetsledare – Lia Sandberg
Mobil 0734 – 24 26 93
Mejl Lia.Sandberg@sjobo.se

Kommunikatör – Ingrid Nilsson
Mobil 0734 – 24 29 87
Mejl Ingrid.nilsson2@sjobo.se 

Administratör, PR och evenemang – Johanna Weitekamp
Mobil 073-699 65 32
Mejl: Johanna.Weitekamp@sjobo.se

Praktikant – Jonna Toresten                                                                                               Mobil 073-827 61 62 
Mejl: Jonna.Toresten@sjobo.se 

Praktikant – Tina Malmsten                                                                                              Mobil 073-829 57 98 
Mejl: Tina.Malmsten@sjobo.se

Administratör, Kommunikation och PR – Maria Wingren
Mejl maria.wingren@sjobo.se

Administratör, Kommunikation och PR – Henrik Norman                                      Mejl henrik.norman@sjobo.se

Mejl Europa Direkt Sydskåne: europadirekt@sjobo.se

Postadress:

Europa Direkt Sydskåne
Sjöbo kommun
Götgatan 2
275 80 Sjöbo

Besöksadress:

Sjöbo kommunhus
Gamla Torget 10